Kdyby umění mělo nohy, koplo by mě do zadku... (Luciebeth)

PS: Je těžký uvěřit tomu, že tenhle blog fakt skončil... A zabíhání novýho je práce pro vraha, takže než začnu tak nějak posílat odkazy, bude to chvilku trvat. Dejte mi čas do konce týdne. ;)

Maybe, maybe not

6. dubna 2012 v 17:01 | Luciebeth Lonely Samotářka |  Báj život
V životě bych chtěla udělat spoustu věcí. Neplánuji si ho, protože plány mají k realitě asi tak blízko, jako má můj obličej blízko k bezchybné pleti. Kdyby to tak bylo, bylo by to nádherné, ale nějak to pořád nevychází.
Je vlastně hrozně moc věcí, které bych chtěla stihnout, mám je všechny napsané v sešitě, ale nebudu je sem přepisovat.



1. Navštívit Las Vegas, Los Angeles, Paříž a Londýn
Las Vegas je můj dávný sen, vždycky mě tohle "Město hříchů" lákalo. Jeden čas jsem se tam dokonce chtěla vdát s jednorázovou známostí. Los Angeles chci navštívit proto, že ze špinavých ulic L. A. vzešli Guns N´ Roses a mě by opravdu zajímalo, jak vypadá Sunset strip. Do Paříže bych chtěla kvůli umění, je to opravdu nádherné město, hlavně v noci. V Londýně jsem sice už byla, ale ráda bych se projela na London Eye a sbalila angličana (ehm.. :D).
2. Jet na vandr

Tohle je můj taky hrozně starej sen. Občas bych si už teď nejraději sbalila stan, popadla bágl a šla. Prostě šla, nepřemýšlela nad tím, že za chvíli musím zase do školy, prostě se na všechno vykašlala, a kdyby byl hlad, tak kradla kukuřici.

3. Být otravná spolubydlící
Vlastně to má znít "vyrušit svou spolubydlící v nejlepším." Tenhle můj sen je vlastně příkladem toho, jak jsem otravná, škodolibá a nebojím se vlízt k nim do pokoje při konání… Určitých věcí a nabídnout jim polívku. (PS: už umím vařit polívky.)

4. Zkusit hašiš a marihuanu, spít se do němoty
Kdo nikdy neměl takový sen? Já myslím, že tohle je jen příklad mé víry, že zkusit se má všechno. Jenom doufám, že neskončím jako Bonham (bubeník Led Zeppelin, udusil se vlastními zvratky).

5. Zkusit sex na jednu noc
A to s naprosto neznámým člověkem, kterého už nikdy potom nepotkám. Tohle se mi může splnit klidně zároveň s přáním 1 a 4.

Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. (Sigmund Freud)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tomáš | E-mail | Web | 7. dubna 2012 v 14:05 | Reagovat

Tak sny 2 a 3 bych si za sebe odštrtnou mohl. Další na svém seznamu ani nemám. :-) Sny jsou pěkná věc, můžou nás hnát kupředu.

2 Luciebeth Lonely Samotářka | Web | 7. dubna 2012 v 15:04 | Reagovat

[1]: Já jich mám spoustu a díky jednomu z nich chodím na gymnázium. Občas je ale těžké si některé uskutečnit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 - 2012