Kdyby umění mělo nohy, koplo by mě do zadku... (Luciebeth)

PS: Je těžký uvěřit tomu, že tenhle blog fakt skončil... A zabíhání novýho je práce pro vraha, takže než začnu tak nějak posílat odkazy, bude to chvilku trvat. Dejte mi čas do konce týdne. ;)

What the fuckin´?

23. března 2012 v 21:43 | Luciebeth Lonely Samotářka |  Občasník
Poslední dobou si stále častěji kladu tu stejnou otázku.


Co se to kurva děje?
Nemyslím tím divné věci, jako, že mi kamarád píše zásadně někdy po půlnoci (naposledy před druhou hodinou ranní), někteří říkají, že je to divné, ale já si zvykla.

Poslední dobou mi přijde divné ale snad všechno. Najednou dostávám na lavici písemky z němčiny, kde rozumím třem slovům. V pololetí jsem měla z němčiny jedničku, docela mi šla. Dnes nerozumím ani slovíčkům z první lekce.
Nějak nerozumím tomu, co se kolem mě děje. Najednou jdou všechny události tak nějak moc rychle za sebou. Jsem zapletená do věcí, kterým vůbec nerozumím a všichni chtějí vysvětlení.

Pořád řeším problémy ostatních. Jeden kluk si ze mě udělal soukromou zpovědnici. Řeší se mnou, jak miluje svou bývalou holku a pak mi napíše, že jsem krásná. Já nerozumím těmhle věcem. Nejsem expert na lásku, je mi ukradená, nejsem romantička.
Navíc za to, že se rozešli mám trochu odpovědnost i já. Štve mě to, protože já ani jednoho z nich osobně neznám a vlastně mě jejich vztah absolutně nezajímal. Takže alespoň čtu jeho brečící smajlíky a posílám mu nejkrásnější smutný písničky, jaký znám. Na tohle jsem všem dobrá.

Jop, další, co nechápu je, že všichni jsou najednou zamilovaní. Moje kamarádka, která se mnou ještě nedávno odsuzovala, jací jsou kluci paka, si najednou našla dvě nové lásky. Spolužačka (no dobrá, kamarádka) si ode mě půjčila sešit, který mi zničil spolužák v primě svým podpisem před polovinu stránky propitým na zbytek sešitu.
Jediný, kdo mi zbyl se střízlivým pohledem na svět je moje kamarádka - čarodějnice.

Opravdu nechápu, proč mě v mojí třídě také nazáývají čarodějnicí, když já nevypadám zdaleka tak děsivě jako ona, viď Charlotte? :D

Také nechápu, proč mi všichni říkají, že moje nejhorší vlastnost je upřímnost. Ale kdybych měla vypsat, vše, co poslední dobou nechápu, zničila bych si klávesnici.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Charlotte Discharge | E-mail | Web | 23. března 2012 v 21:57 | Reagovat

Ono když jdeme parkem a ty na holčičku v parku, co spadla z kola ukážeš a řekneš "hele ona je mrtvá" nebo na psa "to je pes nebo krysa?", nemůžeš se divit, že je to tvoje nejhorší vlastnost. Z obchodů tě musím odtáhnout za kapuci aby jsi náhodou před majitelkou neřekla jak mají předražené hadry atd. :D
A s tou děsivostí to nepřeháněj, když se učešu vypadám líp, to ty vlasy :DD

2 Luciebeth Lonely Samotářka | Web | 23. března 2012 v 23:46 | Reagovat

[1]: Lidi by měli znát pravdu, ať je jakkoli krutá.

PS: To s tou holčičkou nebylo myšleno vážně, nakonec se ukázalo, že mrtná není. A kapuci nenosím a říkám, že v obchodech mají hnusný hadry, ne předražený. :D

3 Slečna Naivní | Web | 25. března 2012 v 21:09 | Reagovat

Já jsem taky zbytečně moc upřímná. ZBYTEČNĚ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 - 2012