Kdyby umění mělo nohy, koplo by mě do zadku... (Luciebeth)

PS: Je těžký uvěřit tomu, že tenhle blog fakt skončil... A zabíhání novýho je práce pro vraha, takže než začnu tak nějak posílat odkazy, bude to chvilku trvat. Dejte mi čas do konce týdne. ;)

Osobnostní typy podle Luciebeth

21. března 2012 v 15:36 | Luciebeth Lonely Samotářka |  Úvahy
Pokusila jsem se rozdělit lidi ze svého okolí na několik škatulek podle toho, jak se chovají k lidem kolem sebe.


1. Typ J.
J. je moje kamarádka z dětství (dědila jsem po ní kalhotky :DD). Pamatuju si ji jako hrozně milou holku, která měla všechny ráda, a vůbec nic ji neštvalo. Teď si nechala udělat dredy, ale pohodářka to pořád je, akorát my už nejsme kamarádky (kalhotky mám jen svoje).
Takže typ 1. Jsou lidi, kteří všechny milují a ke všem se chovají hezky.
Takového člověka moc nepotkáte, vyskytuje se extrémně vzácně.

2. Typ Z.
Z. je typ holky, která sice nemá všechny ráda a občas jí něco vadí, jenže to nedává najevo. Od J. se odlišuje tím, že nemá všechny ráda od srdce, ale víceméně se jen přetvařuje. Většinou to dělá, aby ji společnost neodsoudila jako "nepříjemnou."
Takže typ Z. jsou lidi, kteří se tváří, že mají všechny rádi a nic jim nevadí, ale ve skutečnosti je to neskutečně žere. A proč to dělají? Mají "strach."
Tenhle typ potkáte na každým rohu, další důkaz toho, že dnešní společnost jde do kytek.

3. Typ L.
L. jsem já. Říkám všechno, tak jak to vidím. Mám někoho ráda, chovám se k němu, že ho ráda mám. Když mě naštve, nebo ho nemám ráda, pozná to. Jasně, je to důvod, proč má spousta lidí raději Z. než mě, ale tohle už je daň za to, že jsme sami sebou.
Pro typ L. je typické, že k některým lidem se chová chladně a u sebe si drží jen pár přátel. Ne vždycky má na všechno názor, spousta věcí jí jsou úplně jedno. Taky vždycky poznáte co si myslí, protože co na srdci, to na jazyku (Charlotte si určitě vzpomene na moje výroky v obchodech :D).
Typ L. se také řadí mezi vzácnější a často se plete s typem Ch., ale L. je občas i příjemná a hodná. Občas.

4. Typ B.
B. je idiot. Na každýho je hnusnej, chová se jako magor a je drzej. Jenže B. to na rozdíl od Ch. dělá jen pro image. Poznáte to tak, že když jste sami a on nemusí nikomu nic dokazovat chová se úplně jinak a je celkem fajn.
B. vás začne bezdůvodně urážet a je na vás hnusnej kdykoliv je někde kolem obecenstvo, ale když se nemusí předvádět je to opravdu fajn člověk. B. by zavrhnul cokoliv, i kdyby se mu to třeba líbilo, jenom aby nesouhlasil.
S typem B. mají problém hlavně kluci, u holek se moc často nevidí. Není moc vzácný, ale rozhodně ho nepotkáte každý den. Ono je někdy lepší ho nepotkat.

5. Typ Ch.
Ch. je zlá. Můžete ji nenávidět, můžete se jí bát a jí to bude jedno. Názory vyjadřuje hlasitě stejně jako L., ale postoj má nepříjemnější a chybí jí věta "je mi to jedno." Pro svůj názor je ochotna prolít krev, hlavně, pokud s něčím nesouhlasí. Moc lidí ji nemá rádo a nartodíl od B. je zlá pořád.
Ch. poznáte podle toho, že se pravděpodobně s někým bude hádat. Nemusí, ale nikdy ji neovlivníte. Ch. je nebezpečná, nemůžete jí lézt do zadku, ani zaboha si u ní nešplhnete. A pokud Ch. někoho nemá ráda, pak jsou to lidé, kteří se přetvařují.
Také se řadí k vzácnějším a je docela těžké poznat, jestli to jenom hraje jako B., nebo jestli je to opravdu ta fajn (!) zlá osůbka.


Do kterého typu se řadíte? A kteří lidé vám jsou nejvíc sympatičtí?
Já osobně mám nejraději L. a Ch, ale zajímá mě i váš názor. Pište, JÁ nekoušu. :D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Charlotte Discharge | E-mail | Web | 21. března 2012 v 15:48 | Reagovat

Ještě bych dodala, Ch. je mrcha, dokáže být milá, příjemná a společenská, ale jen když z toho pro ní něco kápne. A nebo, když to jinak nejde. Nebude se nikdy zahazovat s lidmi které sama považuje za ty co jsou pod její úrovní.
A fascinují jí bezelstní lidé. To ona neumí. :D

2 Luciebeth Lonely (Samotářka) | E-mail | Web | 21. března 2012 v 18:27 | Reagovat

[1]: Bezelstní lidé snad ani neexistují. Nikdo nemůže jenom tak přát všem, aby oni měli to nejlepší, na úkor jeho. :D

3 Demented loner | Web | 22. března 2012 v 8:37 | Reagovat

Já mám nejblíž k typu L ale musím říct že někdy jsem i typ Ch :P

4 Sharanie Loira | Web | 25. března 2012 v 19:01 | Reagovat

Něco mezi CH a L...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 - 2012