Kdyby umění mělo nohy, koplo by mě do zadku... (Luciebeth)

PS: Je těžký uvěřit tomu, že tenhle blog fakt skončil... A zabíhání novýho je práce pro vraha, takže než začnu tak nějak posílat odkazy, bude to chvilku trvat. Dejte mi čas do konce týdne. ;)

Lyžák 2012

5. února 2012 v 14:01 | Luciebeth (L.s) |  Fotografie 2012
Lyžařský výcvik terciína který jsem jela v sekundě, který měl být už v prosinci, na který jsme jeli až v Lednu...
Ach bože, já už neumím ani napsat článek… Je to tragický, já vím. ;)Jeli jsme do Rakouska, do Zettersfeldu.
Když jsme přijeli (po 10 hodinách cesty) první, co nás vylekalo, byla lanovka nahoru, protože ubytováni jsme byli uprostřed sjezdovky a dole nebyl skoro žádný sníh.


Do lanovky jsme museli naládovat kufry, poté i sebe a pak doufat, že se s lanovkou nezřítíme. Během cesty mohlo ještě mě osobně potěšit, že mi zaléhalo ucho z prudkého stoupání (z 1 800 na 2 300 metrů). Takže když jsme dojeli nahoru tak já na jedno ucho skoro úplně hluchá ještě vyhazovala zbytek kufrů ven, aby nejeli dolů bez nás a Zuzka mohla vystoupit.

Poznámka: můj kufr nahoru tahali dva terciáni a sotva popadali dech. :D

Podruhé nás vyděsil pokoj, který byl (alespoň jsme si to zezačátku myslely) hrozně malý a byla v něm zima. Velikost a krásu pokoje jsme časem přehodnotily, když jsme viděli pokoje ostatních. Zima ovšem přetrvávala i přes usilovné vytápění a to zejména díky dveřím od balkonu, které nešly zavřít.

Bylo fajn zjistit, že jsme jediní vlastníci balkónu a tak jsem mu odpustila i pravou horskou zimu, kterou nás obšťastňoval hned po prvním západu slunce, protože z balkónu byl výhled tak nádherný, že i ostatní nám tam chodili "udělat pár fotek."


Bohužel, dobrý výhled byl jen první dva dny a po zbytek pobytu nás zahalila mlha. To téměř všechny fotografy odradilo, takže poté byl balkón jen náš. ;)
Jenom mě naštvalo, že ještě nikdo nevymyslel režim mlha.


Divím se, že mi lyžování nezošklivili. Zkuste lyžovat v -18°C když nic nevidíte a sněžné dělo vám fouká sníh do ksichtu obličeje.
Abych pravdu řekla, nejela jsem na lyžák kvůli lyžování (byla jsem v nejhorší skupině :D), lae kvůli krásné krajině na focení. Já myslím, že pár opravdu hezkých fotek se mi ulovit podařilo…


Vyzkoušela jsem si i makro sněhu….Těším se, až tam v prváku pojedu zase, ale kdyby náhodou nebyl, mám na co vzpomínat.

Poznámka: Co jsem přijela na lyžák, musím se léčit od popových kýčů, který poslouchali holky na pokoji. :D S touhle(takhle je docela kontroverzní - já vás varovala :D) a touhle (Axl to přezpíval dokonale) písní jsem ta trauma skoro zapomněla… ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sharanie Loira | Web | 5. února 2012 v 19:26 | Reagovat

Ty fotky jsou vážně krásné, ty o´poslední jsou asi nejzajímavější, a co se týče, jak bych to řekla, moderní hudby, žiju s ní každý den o přestávkách, ale G´nR mě z ní vždycky dostanou, staší si poslechnout pár tónů jakékoli jejich písničky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 - 2012