Kdyby umění mělo nohy, koplo by mě do zadku... (Luciebeth)

PS: Je těžký uvěřit tomu, že tenhle blog fakt skončil... A zabíhání novýho je práce pro vraha, takže než začnu tak nějak posílat odkazy, bude to chvilku trvat. Dejte mi čas do konce týdne. ;)

Drabble s vůní dohořívajícího ohně

21. července 2011 v 10:25 | Samotářka |  Drabble
(slova náhodně vybraná z učebnice fyziky).
Přesně sto slov v tomto tragickém drabblu.
Kyslík - hořet - síla

...

Do plic se jí nedostával téměř žádný kyslík. Potřebovala utéct. Zčernalé tapety se odlupovaly od stěn. Všechno hořelo. Noční stolek olizovaly plameny, rozteklý budík ten plamen ještě podporoval. Rychle odhrnula peřinu a utíkala směrem ke dveřím. Oheň ji pálil do lýtek, pantofle už shořely a ona zoufale klopýtala mezi pozůstatky jejích milovaných věcí. Polštářek od jejího bývalého s nápisem "love forever." Medvídek od kamarádky se zelenou šálou. Deníček s její nejhezčí fotkou. Zrovna překračovala školní tašku, ve které uchovávala deodorant s vůní levandule. Veškerou silou co ji ještě zůstala, zatlačila do dveří. Tam ji ale nečekalo nic, jen plameny. Uhořela.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Pixie da Utara | Web | 21. července 2011 v 11:55 | Reagovat

no je to tragický, ale dobře napsaný. když lidi píšou takovýdle věci, tak myslej hlavně na to, jak je ta chvíle děsivá, jak se člověk zoufale snaží utíct, ale nic víc. ty tam tohle máš a ještě jsi tam přidala třeba toho plyšáka od kámošky a takový věci. to se mi líbí, je to potom celý tak nějak autentičtější a člověk si uvědomí, že to není jen holka, která se snaží neuhořet, ale že ta holka taky má kámošky, a vlastní život, kerej s tim ohněm nesouvisí. a líbí se mi zmínka o deníku. když to člověk čte, tak ho napadne, že už do toho deníku nikdy nenapíše, zkrátka to tomu dodává tu tragičnost.

2 Samotářka | Web | 27. července 2011 v 21:24 | Reagovat

[1]: Děkuji, beru to jako pochvalu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 - 2012