Kdyby umění mělo nohy, koplo by mě do zadku... (Luciebeth)

PS: Je těžký uvěřit tomu, že tenhle blog fakt skončil... A zabíhání novýho je práce pro vraha, takže než začnu tak nějak posílat odkazy, bude to chvilku trvat. Dejte mi čas do konce týdne. ;)

Klavíristka

14. června 2011 v 16:13 | Samotářka |  Kresby 2011
Dlouhé prsty jemně hrály na klavíru jemnou melodii, která s koncem písničky pomalu utichala. Obratné prsty hrály, aniž by zelené oči musely sledovat změť černobílých kláves. Stálo je to velkou dřinu, bolest, ale konečně ty prsty mohly hrát zde před naplněným sálem svou melodii. Zatímco prsty se pohybovaly po klavíře, přimhouřené zelené oči si prohlížely naplněný sál.
Melodie pomalu utichala. V sále byl slyšet tichý potlesk, který pomalu zesiloval. Klavíristka se zvedla a udělala tiché gesto směrem k publiku. Fotoaparáty cvakaly, aby ji zvěčnily v této nádherné chvíli.
Tak Samotářka poprvé v historii tohoto blogu zveřejní svou kresbu.
Ano, je to klavíristka při svém gestu.Na svém prvním (fiktivním) vystoupení měla klavíristka zelené šaty ladící s jejíma očima. Korzet bohužel zvýrazňoval její vychrtlou postavu a nevyvinuté tělo. Byl střižen tak, aby jí opticky udělal křivku v pase a udělal jí o něco větší zadek.
Sukni nevím, jak bych ušila, ale střižená je tak aby zvýrazňovala její dlouhé nohy.

Samotářka vždycky ví, proč co vymyslela. :)

A jak vypadala klavíristka bez šatů,neobtažená a nedokreslená (neboť co Bohyně Samotářka stvořila na počátku), nechť se podívá na kresbu dole.(Hodně kontrastováno a doostřeno, kvůli viditelnosti.)

Tak takovouhle podprsenku měla klavíristka při svém vystoupení.A takový je detail klavíristčina obličeje.
Později zjistíte, že moje obličeje jsou vesměs stejné: nesouměrně velké oči, opravdu malý nosánek nakřivo (na pravou stranu) a malinkatá ústa do tvaru písmene M. s větším horním rtem. A nesmím zapomenout na dlouhé vlnité vlasy.

A jak poznáte, že je to klavíristka? Mám dlouhé prsty. Divila jsem se, když spolužačka si myslela, že hraji na nějaký hudební nástroj. Že prý mám dlouhé prsty, takže musím na něco hrát (směšné).
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Madeline | Web | 15. června 2011 v 17:03 | Reagovat

Vypadá spíš jako by se modlila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 - 2012