Kdyby umění mělo nohy, koplo by mě do zadku... (Luciebeth)

PS: Je těžký uvěřit tomu, že tenhle blog fakt skončil... A zabíhání novýho je práce pro vraha, takže než začnu tak nějak posílat odkazy, bude to chvilku trvat. Dejte mi čas do konce týdne. ;)

Jsem nejlepší, dejte mi hlas!

5. června 2011 v 10:23 | Samotářka |  Úvahy
Jestli jste na tohle klikli, určitě jste si mysleli, že jsem jedna z těch vypatlaných puberťaček, co škemrá o hlásky do SONB.
Jen ve dvou věcech jste měli pravdu:

1. 1. Jsem puberťačka
2. 1. Tenhle článek je o SONB.

Všichni klikají jako o život. Všichni chtějí mít co nejvíce hlasů. Přihlašují se z různých počítačů, aby ONY měli nejvíc hlasů. Všichni klikají jako o život. Všichni chtějí mít co nejvíce hlasů. Přihlašují se z různých počítačů, aby ONY měli nejvíc hlasů.
Jenom jedna kroutí hlavou a ptá se "Je tohle vůbec normální?"


Soutěže o nejlepší blogy, mazlíčky, celebrity apod. jsou tu snad stejně dlouho jako blog.cz, všichni jsme na nich vyrůstaly. Byly součástí našeho období, kdy se z našich blogů s otřesným dessem, pravopisem (pokud jsme vůbec znaly něco takového) a zkopírovanými obrázky witch a pokémonů stávaly snad ještě horší blogísky, kam jsme si zapisovaly, co máme nového na sebe, co bylo k večeři a spoustu dalších věcí písmem, které nápadně připomínalo nemoc klávesnice (příznaky: zateklý Caps Lock, chybějící písmeno K nahrazené písmenem Q, písmeno O nahrazené 0 apod.), samozřejmě jsme jistě měli nějakou tu zásobičku lowískujících affíků (popř. sbéček) a nepostradatelný růžový třpytivý dess s Hannou Montanou. Postupně jsme si prošly fází blogů o zvířátkách (já ho měla místo toho lowískového), blogů s trvanlivostí jednoho dne (ani ne), blogů o sobě (něco jako blog M.utantovi Vančurové). Pokud ještě podobný vlastníte, je to vaše věc (ale omlouvám pouze ty o zvířatech).

Ať už jste zakotvily v jedné z těchto fází, nebo vlastníte krásný blog s osobní tvorbou , nebo patláte něco jako já, je možné, že máte nějakou tu infantilní úchylku (já třeba žeru takové ty barevné "kusovky"). Všechno omlouvám (i videa Miley Cyrus o tom, jak se zase ožrala), ale se SON… na mě nechoďte.


Vzpomeňte si na tu prvotní fázi - na blog vám zašlo ročně pět lidí, a o nějakých soutěžích jste neměli ani potuchy. A bylo vše fajn.

Druhá fáze (a většina ostatních) - ta přetéká těmi soutěžemi. Pečlivě se přihlašujete do všech možných soutěží o ten skutečně NEJ blog, pořádáte soutěže o to nejroztomilejší zvířátko, hlasujete pro své nejmilejší celebrity (nikdy nevyhrála Hayley Wiliamsová) a jste naštvaní, když vaše fotka neuspěje v SONF.

Ve třetí fázi se z přerůžovělého kačátka stává blog alespoň trochu na úrovni. Někdo si nechá svoje milované Affíky, někdo se nevzdá pravidelných zápisů návštěvnosti, někdo zase má slabost pro zkopírované obrázky z google, ale někdo se všeho vzdá, protože už toho má dost a chce přetnout období dětství a bárbínek a věnovat se jiným věcem (já).
Jestli ale něco nechápu, tak je to SON… V prvotní fázi nám ty soutěže nechyběly, v druhé jsme si jich užily ažaž a teď v té třetí (Btw: existuje i čtvrtá, tzv. Autorské blogy (většinou patří do AK, ale není to podmínka. Vyznačují se obřím počtem komentářů (cca 30-50 na článek (a výš), záleží na úspěšnosti), profesionálním designem a úžasnou autorkou/autorem kterého všichni absolutně milují + velkým stářím) myslím, že už ty dětinské soutěže nepotřebujeme.

Co je vlastně jejich přínos? To, že mám "nejlepší" blog? To ho nemůžu mít i bez takových soutěží? Nebo to, že můj mazlíček je nejroztomilejší? K čemu to vlastně tomu mazlíčkovy bude? A to nemluvím o ponižujícím škemrání o hlasy.
Nemám pravdu? Asi ne, když tak projíždím ty blogy.


PS: jistá část článku je psána v ženském rodě. Pochybuji, že kluci budou mít růžové období. ;)
Toť vše. Ukamenujte mě.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Peťa | Web | 5. června 2011 v 16:08 | Reagovat

Myslím - mimochodem nádherný kabátek blogu - že máš úplnou pravdu. Soutěže, kde se fotí, kreslí či píše toleruji. Zbytek je ovšem jen určitá fraška, která nemá konce.

Z toho, že někdo někoho odhlasuje, že má nejlepší blog. Možná blogerovi zvedne sebevědomí, ale to je tak všechno.

2 Charlotte Discharge | E-mail | Web | 5. června 2011 v 17:03 | Reagovat

No, mě je ukradený jestli vyhraju nebo ne, jsem ve dvou soutěžích, jedna fakt debilní (ale stejně vedu XD), a jenda..no nevím, soutěže mi nevadí, vad mi jen ty reklamy  jako "Hlásni pro mě tady, mooc díky". Mě zajímá názor lidí, a pokud se mi soutěži daří dobře - je to rpo mě znamení že se můj blog lidem líbí. Ale chápu - hlásni pro mě - je příšerný :D

3 Nevinná | Web | 7. června 2011 v 19:54 | Reagovat

za 1. asi budu za negra, ale newím co to je
za2. měla jsem takové blogy...hlavně teda ten o zvířátkách
za 3. vysvětlíte mi co to je?

4 Eva Kupková | 10. března 2013 v 10:55 | Reagovat

Ahoj :),
naše škola se přihlásila do soutěže a dostali jsme se do finále. Celou dobu jsme vyhrávali, ale teď na paty šlape jiná škola. Jedná se o soutěž, kdy výherce vyhraje zadarmo koncert skupiny Memphis na škole! Vyhrává ten, kdo má nejvíce ''zúčastním se'' !
PROSÍM dejte ''zúčastním se'' k této události!
https://www.facebook.com/events/425707797512165/
Budeme Vám všichni moc vděční a jestli vyhrajeme, jste srdečně zváni k nám do školy na koncert! :)

PS. Omlouvám se za spam, ale už jsem zoufalá a nevím kam to dát :(.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 - 2012