Kdyby umění mělo nohy, koplo by mě do zadku... (Luciebeth)

PS: Je těžký uvěřit tomu, že tenhle blog fakt skončil... A zabíhání novýho je práce pro vraha, takže než začnu tak nějak posílat odkazy, bude to chvilku trvat. Dejte mi čas do konce týdne. ;)

Třikrát tfuj, ale bez toho štěstí

13. května 2011 v 21:36 | Samotářka |  Občasník
Za hranicemi možností. Kdy se pochvala promění v destruktivní kritiku. Kdy máte sto chutí se spakovat a odjet zpátky, tak odkud jste přišli. Červené telefonní budky, dvoupatrové autobusy a všudepřítomný klid.


"Potěšilo" mne, že jsem tu po týdnu spatřila jeden komentář. Abych to uvedla na pravou míru: komentáře od slídilů co znám, neberu za komentáře. Jakoby nestačilo, že mi vlezla na 2 e-maily, které následně zablokovala, ona můj blog rozkecá i holce o které tvrdí, jak ji nenávidí. To opravdu není normální.

Mám sto chutí odjet zpátky do Anglie. Alespoň, že v pondělí jdu zase se N. do útulku za Pufem. Jinak nic moc. Píšeme snad ze všeho co neumím, Kachna mě otravuje snad víc, než Eviil. V Anglii bylo nádherně, konečně klid od těch debilů od nás ze třídy a od všech rádoby kamarádek, které přijdou, jen když něco potřebují.

Nemám náladu něco dlouhého psát, jen, že bych se do té Anglie radši vrátila. Možná navždy. :(
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nevinná | Web | 14. května 2011 v 10:33 | Reagovat

Puf je zlatíčko, asi si vezmu tentokrát Chipa :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 - 2012