Kdyby umění mělo nohy, koplo by mě do zadku... (Luciebeth)

PS: Je těžký uvěřit tomu, že tenhle blog fakt skončil... A zabíhání novýho je práce pro vraha, takže než začnu tak nějak posílat odkazy, bude to chvilku trvat. Dejte mi čas do konce týdne. ;)

Přeci nejde začít a ani neříct ani ahoj

1. dubna 2011 v 14:48 | Samotářka |  Občasník

A tak malá naivní holčička opět utíká z reality.

Noc ozářená tisícem hvězd je tak krásná, že i ta naivní Samotářka skládá své nekonečné nohy pod stůl, aby naň lépe viděla. Skrz otevřené okno proudí chladný vítr, ale jí to nevadí, jen unešená tou nádhernou podívanou zírá pořád dokola na stejný objekt. Hvězda jiskří - znamení naděje, nového začátku.


A právě ta zářivá hvězda mne přiměla nevykašlat se na blog.cz nadobro jen proto, že její "kamarádky" jsou schopné jí zablokovat email, jen aby zjistily její blog. Fakt skvělé. :(
Jak to ten Otto František Babler jen řekl? Nejvíce dáš tomu, komu věnuješ naději? Tak ta hvězda mi dala nejvíce, naději, že jednou (možná) bude lépe. A za to jsem jí velmi vděčná.

Kdo jsem?
Samotářka: Mám ráda noc, hvězdy, léto, západy slunce, bouřku, umění, grafitti (jen ty barevné) a samozřejmě samotu.
Naopak úplně nesnáším: Rána, listopad, povrchní lidi, všechny hvězdy z Disney Channel, Justina Biebera a loWisQující Qvéčkařky (psáno debilšinou, aby tomu porozuměly)

A co blog?
Jeden z mnoha co jsem měla. Ti, kterým jsem napsala, mě už znají z mého předchozího blogu (na který ovšem přišly již zmiňované "kamarádky", které jaksi nerespektují to, že nechci, aby o mém blogu věděly - kluci jsou v tomto ohledu lepší). Opravdu mně naštvaly: lidé se mi na blog vracejí, líbí se jim tam (a když ne, vyjadřují to slušně), líbí se jim moje tvorba, a teď přijde "kámoška" a nepíše mi: "Ha, a už mám tvůj newí blog!" (Opravdu nechápu její styl vyjadřování. To je ale vedlejší). Copak je to normální? Ony snad uzavírají sázky - kdo dříve zjistí můj blog, má pětikilo, a kdo mi stihne i zablokovat přístup do mailu, má rovnou Palackého.

Shrnuji: veškerá tvorba je moje, žádný práva pro kopírování (©) nevyhrazuji (smůla, zkuste to jinde), a jestli uvidím někde jen kouštíček toho, co by odpovídalo mojí tvorbě (i nedodržení citace), okamžitě hlásím. Jinak doufám, že se vám bude zamlouvat můj podivně zvrácený smysl pro humor. ;)


PS: Původně měl být tento článek vydán včera v 22:07, proto ty hvězdy. ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Uzavřená | Web | 2. dubna 2011 v 19:22 | Reagovat

Tak snad už tě nebudou více obtěžovat kamarádky a budeš mí konečně klid

2 Lily | Web | 3. dubna 2011 v 17:14 | Reagovat

nebylo by potom na místě ptát se, zda-li to jsou opravdu kamarádky? o mém blogu ví můj přítel, který si ze mě možná sem tam utahuje, ale respektuje mně i to, že nechci abychom o tom moc mluvili. Čte si ho asi proto, že ho to zajímá, ale jinak to neřeší. Teď se o tom nevím jak dozvědělo pár spolužáků, ale kupodivu to vůbec neřeší. Kamarádka to ví jen jedna a ona celkově neřeší skoro nic, tak je jí to jedno :D
Ale znám lidi, kteří by se zachovali hrozně, takže jim to radši v životě neřeknu. Snad ho nikde nevyšťourají :D

vypadá to tady moc sympaticky, tak držím pěsti, aby ti to vydrželo a nikdo z těch, kdo se nudí vlastním životem a tak řeší jen ty cizí, ti to nezkazil :)

3 Samotářka | Web | 3. dubna 2011 v 18:27 | Reagovat

[1]: Doufám, opravdu doufám... :)

[Smazaný komentář] Jj, dess je můj

[2]: Děkuju, někteří lidé by opravdu neměli vědět o tom, že vůbec nějaký blog mám.

4 Kate | Web | 10. dubna 2011 v 12:30 | Reagovat

To jsou fakt "kamarádky" hm..spíš pořádný kravky :/ to já když jsem řekla kámoškám o blogu, po dlouhém váhání, zachovali se úžasně (děkuju) články se jim líbí a já chodím zase na jejich blogy. Takže v pohodě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
© 2011 - 2012